O mnie

Fotografia była od zawsze moją pasją, którą łączę również z zawodem. Jestem absolwentką Gdańskiej Szkoły Artystycznej. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym marki Nikon. Zdjęcia poddaję obróbce w profesjonalnych programach (m. in. Adobe Lightroom).

Jeżeli masz ciekawy pomysł, który chciałbyś zrealizować - napisz do mnie a wspólnie stworzymy coś ciekawego. Zdjęcia wykonuję zarówno w studio, w domach, mieszkaniach, jak i w plenerze. Mogę również dojechać w inne miejsca, które zasługują na uwagę lub są one dla Ciebie ważne. Wykonam każdy rodzaj zdjęć (jeżeli jest to coś nowego dla mnie to na pewno nie omieszkam spróbować). TFP również możliwe aczkolwiek nie jest to dla mnie priorytet. Masz już pomysł? Napisz, krótko nakreśl swoją wizję a ja postaram się ją odwzorować na fotografiach.

Do fotografii podchodzę zawsze z wielką starannością. Otrzymując ode mnie zdjęcia możecie mieć Państwo pewność, iż wykonane są one w należytej jakości.

Jeżeli nie życzycie sobie Państwo swojego wizerunku w moim portfolio to zapewniam dyskrecję i bez zgody osoby fotografowanej nigdzie on się nie ukaże. Zdjęcia na swoich stronach umieszczam tylko za wyraźną zgodą.

Jeżeli chcesz zarezerwować termin - napisz do mnie, a ja po przejrzeniu terminarza zaproponuję kilka wolnych terminów i odpiszę w możliwie najkrótszym czasie.

Kontakt ze mną znajdą Państwo TUTAJ.

Zapraszam do obejrzenia moich prac w GALERII.

Dane firmy:

Monika G-Foto

Monika Gruźlewska

ul. Gdyńska 6 - pawilon usługowo-handlowy przy deptaku

Gdańsk-Żabianka

NIP 586-204-30-85

nr konta 34 1140 2004 0000 3102 3999 5550